Nazywam się Barbara Wilkołaska i pracuję jako agent nieruchomości w biurze Century21 Bravo Realty.

 

Urodziłam się i wychowłam w Polsce. Po ukończeniu studiów magisterskich w dziedzinie Turystyki i Rekreacji oraz Kształtowania Środowiska Przyrodniczego wyjechałam za granicę, aby rozwijać karierę zawodową. Miłam okazję pracować w wielu krajach europejskich, co pozwoliło mi poznać różną kulturę, architekturę, styl życia oraz języki.

 

Kanada stała się moim domem w 2009 roku i od tamtego czasu ani razu nie pomyślałam o kolejnej przeprowadzce!

Barbara_Wilkolaski xs i logo
Barbara_Wilkolaski-6

 

Pierwsze lata w Calgary spędziłam jako kordynator projektów w firmie budowlanej. Ta praca pozwoliła mi zaznajomić się z miastem, uzyskać wiedzę o tutejszym budownictwie ale także rozwinąć zainteresowanie rynkiem nieruchomości.

 

Obecnie, jako REALTOR® pracuję z sukcesem we wszystkich przedziałach cenowych, reprezecntują najwyższy poziom profesjonalizmu w usługach kupna i sprzedaży nieruchomości. Jeśli zdecydują się Państwo na zatrudnienie mojej osoby jako swojego agenta, będą Państwo korzystać z usług największego biura nieruchomości na świecie!

 

W Century21 będziemy Państwu doradzać, tak aby wszystkie decyzje, które Państwo podejmą, były na Waszą korzyść, a ja osobiście zrobię co będzie w mojej mocy aby sprzedać za maksymalną cenę lub kupić za minimalnie możliwą! 

 

Bez względu na to czy chcesz sprzedać, kupić czy tylko zrobić rozeznanie na rynku nieruchomości, skontaktuj się ze mną osobiście pod numerem telefonu 403.973.2011 lub wyślij do mnie wiadomość TUTAJ.

Dlaczego Century 21?

 

Century21 Bravo Realty pracujemy mądrzej i szybciej aby osiągnąć dla klientów najlepsze możliwe rezultaty.

Jako jedno z najlepszych biur nieruchomości w Calgary oferujemy ponadprzeciętne usługi w Residential and Commercial Real Estate.

My doceniamy naszych klientów i staramy się oferować więcej niż inni. Zawsze mówimy ,,dziękuję" oferując AIR MILES® kiedy kupisz lub sprzedaż dom z nami. Dowiedz się więcej tutaj.

 

C21 road