Twój personalny portal pozwoli ci znaleźdź idealny dom szybciej.

Dzięki naszemu doświadczeniu i technologii nidgy nie przegapisz najlepszych domów i będziesz mógł je zobaczyć szybciej niż inni.

Jak to działa?

Osobiście będę szukać twojego idalnego domu w najlepszej cenie, podczas gdy ty będziesz mieć dostęp do najnowszych nieruchomości w prywatnym portalu, zanim pojawią się na innych stronach.

Najnowsze nieruchomości

Możesz dowolnie przeglądać nieruchomości na sprzedaż na mojej stronie MLS lub w mojej aplikacji ale najlepiej jest zapisać się na prywatny portal.
Portal będzie wysyłał ci najnowsze nieruchomości, zanim pojawią się one na innych stronach internetowych.

Spotkanie informacyjne

Osobiście spotkam się z tobą w czasie i miejscu dogodnym dla ciebie, aby wyjaśnić ci szczegółowo jak wygląda proces kupna nieruchomości.

Oglądanie domów

Aby obejrzeć nieruchomość osobiście wystarczy przesłać mi termin, który ci odpowiada.
Podczas spotkań będę informować cię o właściwej wartości domów oraz zwracać ci uwagę na wszystkie wady i zalety.

Oferta kupna

Gdy już zdecydujesz się, który dom nabyć, wykonam dla ciebie szczegółową wycenę jego wartości oraz wynegocjuję w twoim imieniu najlepszą cenę. Obecny rynek nieruchomości jest pełen okazji do nabycia domu w niższej cenie, jeśli jest się dobrym negocjatorem.

Przejęcie własności

Gdy twoja oferta zostanie przyjęta, poprowadzę cię przez proces zabezpieczenia kredytu mieszkaniowego oraz wyboru ubezpieczenia na dom, właściwego inspektora (home inspection) i prawnika.
Osobiście skontroluję twój nowy dom przed przejęciem własności, aby upewnić się, że jest w prawidłowym stanie i uniknąć
opóźnień.

Mój podarunek dla ciebie

Doceniam każdego z moich klientów. Oprócz profesjonalnych usług i wiedzy, oferuję również pokrycie kosztów przeprowadzenia transakcji domu przez prawnika o wartości $1,500!

Masz również dom na sprzedaż?

Sprzedaj i kup dom z moją firmą a otrzymasz bezkonkurencyjne zniżki!

Close Menu