I Love To Meet People, Help People and Visit People.
That is Why I Do What I Do.

Zaawansowane, kreatywne i konkurencyjne usługi kupna i sprzedaży nieruchomości.

Barbara Wilkołaska

Prowadzę własną firmę sprzedaży nieruchomości od 2014 roku. Po przeprowadzce do Calgary, chciałam otworzyć własny biznes, w którym mołabym wykorzystać swoje doświadczenie w marketingu oraz zainteresowanie architekturą i wystrojem wnętrz. Kariera w real estate okazała się trafionym wyborem.

Pracuję z sukcesem we wrzystkich przedziałach cenowych, oferując wysoki poziomu profesjonalizmu i innowacyjne podejście do marketingu nieruchomości.

Zaufoało mi już kilkadziesiąt rodzin zarówno polskich jak i innych narodowości. Skontaktuj się ze mną aby zapoznać się z ofertą mojej firmy!

 

Dlaczego wybrać moją firmę?

Sama, jako imigrant wiem jak wiele wyrzeczeń kosztuje kupno własnego domu. Rozumiem jak ważne są profesjonalnie prowadzone negocjacje aby sprzedać za najwyższą, lub kupić za możliwie najniższą cenę.

Oprócz szerkich usług związanych z obrotem nieruchomościami, moi klienci mogą również liczyć na wszelką inną pomoc związaną z przeprowadzką oraz pomoc językową przy wszelakich formalnościach, np wybór najlepszego ubezpieczenia domu.

Używam najnowżej technologii aby oferować zaawansowane usługi marketingowe przy najbardziej konkurencyjnych kosztach.

Współpracuję z najlepszym fotografem, specjalistką wystoju wnętrz, mortgage broker oraz wieloma specjalistami “constution trades”.

Skontaktuj się ze mną!

Barbara Wilkolaski Real Estate

Calgary real estate
Close Menu